Sie sind hier

Startseite » Aplikace

Hotely, gastrozařízení a fitnesscentra

GASTRO PODNIKY   (restaurace, bary, kavárny, diskotéky, herny, rychlé občerstvení...)
V současnosti, kdy náklady na elektrickou energii a vytápění narůstají, zejména v zimním období, kdy se možnost permanentního větrání rapidně snižuje a nastupuje potřeba intenzivněji používat vzduchotechniku, je unikátním řešením použít na úpravu vzduchu právě generátor ozonu.
Ozonizace vzduchu dokáže zabezpečit příjemné prostředí uvnitř podniku. Odstraní zápach z cigaretového dýmu a kuchyňských výparů, zároveň likviduje plísně, viry a bakterie. Ozonizovaný vzduch lze vhánět přímo do prostoru podniku, případně lze využít stávající vzduchotechniky.
Generátor ozonu lze využít nejen v prostorách pro hosty, ale také v přípravnách jídel, výrobních a skladovacích prostorách restaurací a kuchyní. Ozonizace zabezpečí eliminaci pachů ale také dokonalou dezinfekci prostor a zařízení. Díky variabilitě generátoru ozonu lze provádět sterilizaci ledniček, mrazniček, boxů a jiného technologického vybavení.
Doslova převratnou možností se stává ošetření jakýchkoli surovin při přípravě jídel (maso, ryby, vejce, ovoce, zelenina...) a to velmi jednoduše pomocí boxů, v kterých jsou suroviny oštřeny ozonem. Díky ozonizaci se prodlouží doba skladování a odstraní se nežádoucí látky jako pesticidy, hormony, postřiky i bakterie jako např. E-coli, salmonella, listérie.
Díky přijatelné energetické náročnosti generátoru ozonu je možný kontinuální provoz, který zabezpečí dokonalé ošetření pracovního prostředí během pracovní směny v souladu s hygienickými limity. V případě potřeby nárazové dezinfekce je možné aplikovat větší dávky ozonu bez přítomnosti pracovníků. Ozon jako plyn proniká do všech koutů i do pórů všech materiálů (stěny, podlahy, koberce, textílie, nábytek, vybavení...). Jedná se o ekologickou metodu, při které se nepoužívají žádné chemikálie a nevyužívá se filtrace, která je mnohdy neúčinná.
 
UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ  (hotely, penziony, ubytovny, bungalovy...)
Navzdory pravidlné údržbě se po určitém čase může v prostorách ubytovacích zařízení vyskytnout specifický pach. Obvyklým a řešením je snaha tento pach překrýt různými dezodoranty. Toto řešení není ovšem efektivní a neřeší pravou podstatu tohoto problému.
Řešením je využít kontrukčně přizpůsobený generátor ozonu, který je schopen odstranit pachy v pokojích, šatnách nebo sociálních zařízeních, tyto prostory také účině dezinfikuje. Ozon ošetří také příslušenství a vybavení pokojů (nábytek, textilie, koberce, záclony, peřiny...).
Jediný přístroj postačí na celý objekt a zabezpečí jeno nenáročnou a pravidelnou údržbu.
 
FITNESS, SOLÁRIA, SPORTOVNÍ CENTRA, ŠATNY, SAUNY
Jedním z hlavních problémů všech sportovních zařízení, šaten a sociálních zařízení, je omezená možnost jejich větrání. Spolu s lidským pachem vznika při pohybové aktivitě ne příliš příjemné prostředí.
Řešením se stává generátor ozonu, který už při minimální dávce účinně odstraní tento zápach a nasytí vzduch čistým kyslíkem.
Přenosným generátorem ozonu je možné zajistit v krátkém čase dokonalou dezinfekci prostorů saun (finská, infra, parní).
 
Výhody ozonizace:
 • eliminace pachů  (kuchyňské výpary, cigaretový dým, lidský pach...)
 • zákazník neodchází napáchnutý
 • lepší pracovní prostředí pro obsluhu
 • umožňuje snížit příkon vzduchotechniky
 • snižuje nutnost větrání prostoru
 • úspora nákladů na vytápění
 • dezinfekce prostředí (odstranění plísní, virů, bakterií..)
 • 100% účinnost
 • variabilita použití
 • mobilita zařízení
 • snadná aplikace
 • bezúdržbový provoz (žádné náplně, filtry...), žádné další investice.

 

Sprachen

Naše produkty